Nowoczesne namiotowe hale o lekkiej konstrukcji to alternatywne rozwiązanie wobec klasycznych obiektów przemysłowych przeznaczonych do magazynowania, napraw, zakwaterowania dużej ilości osób, organizacji wystaw, koncertów lub imprez sportowych. Dzięki modułowej aluminiowej konstrukcji jesteśmy w stanie wielkość hali idealnie dopasować do indywidualnych potrzeb klienta.

W budowie hal namiotowych wykorzystujemy lekkie sprawdzone aluminiowe konstrukcje, które mimo niewielkiej wagi, są odporne na wszelkie anomalie pogodowe, takie jak ulewy, gradobicia, zawieje czy zmiecie śnieżne. Poszycie wykonane jest ze sprężystej membrany PCV na tekstylnej osnowie z poliestru. Materiał jest odporny na działanie promieniowania ultrafioletowego i jest zabezpieczony przeciwgrzybicznie. Sposób zamontowania poszycia umożliwia szybki montaż oraz demontaż, zapewniając jednocześnie absolutną szczelność i bardzo dużą wytrzymałość mechaniczną.

Zarówno konstrukcja jak i poszycie hal jest dostosowane do instalacji wyposażenia dodatkowego jak: twarde ściany, ściany izolowane, drzwi, bramy wjazdowe, oświetlenie, ogrzewanie i klimatyzacja, itp.

Hale namiotowe przeznaczone są do całorocznego użytkowania oraz do wielokrotnego montażu i demontażu. Wszystkie elementy hali są dostosowane do przewozu standardowymi środkami transportu drogowego.

W przypadku dodatkowych pytań bądź uzyskania pełnej specyfikacji produktów skontaktuj się z działem obsługi klienta.