Kabina dekontaminacyjna dzięki niewielkim rozmiarom oraz stelażowi pneumatycznemu nadaje się do szybkiego rozłożenia i użycia w miejscu występowania zagrożenia. Stworzona do dekontaminacji ludzi, zwierząt lub materiałów. Może służyć jako mobilne udogodnienie sanitarne podczas akcji ratowniczych oraz likwidacji skażeń. Kabina może być pompowana za pomocą butli ze sprężonym powietrzem, sprężarki elektrycznej bądź pompki ręcznej.

Wyposażona jest w system do dystrybucji wody poprzez odpowiednie dysze prysznicowe, okno z rękawicami umożliwiającymi pomoc w oczyszczaniu użytkownika oraz oznaczenia informujące wejście (kolor zielony) jak i wyjście (kolor czerwony).

Składanie i rozkładanie kabiny następuje z całością wyżej wymienionego osprzętu, co znacznie przyśpiesza gotowość do prowadzenia akcji. W ofercie posiadamy kilka typów kabin dekontaminacyjnych o różnych wymiarach.

Na specjalne zamówienie klienta dostarczamy: pompy zasilające, podgrzewacz wody, zbiorniki wodne, mieszalnik chemikaliów, rolki do transportu chorych, kratki podłogowe bądź inne akcesoria według życzenia klient.

Istnieje możliwość opracowania zupełnie nowych produktów bądź wprowadzenia innowacyjnych rozwiązań produkcyjnych dla już istniejących produktów.

W przypadku dodatkowych pytań bądź uzyskania pełnej specyfikacji produktów skontaktuj się z działem obsługi klienta.