Największą zaletą namiotów serii GTX jest ich odporność i bardzo łatwa obsługa. Konstrukcja namiotu oparta jest na stelażu pneumatycznym, który po podłączeniu sprężarki elektrycznej rozkłada się w ciągu kilku minut. Namioty GTX sprawdzą się idealnie jako szpitale medyczne, zakwaterowanie ludzi, centra dowodzenia jak i w celu przechowywania przedmiotów. Stelaż został opracowany w taki sposób aby zapobiec przewróceniu się namiotu w przypadku wystąpienia gwałtownej zmiany temperatury, a w konsekwencji spadku ciśnienia roboczego, w połączeniu z opadami śniegu lub deszczu.

Namiot wykonany jest z wysokiej jakości materiałów zapewniających większy komfort termiczny przy wyższych temperaturach oraz brak charakterystycznego zapachu i “plastiku” i “gumy” powodującego dyskomfort przy dłuższym korzystaniu. Wyposażony został w drzwi wejściowe, okna, otwory umożliwiające podłączenie ogrzewania/klimatyzacji bądź poprowadzenia przewodów elektrycznych. Dzięki konstrukcji modułowej istnieje możliwość łączenia namiotów. Na specjalne zamówienie klienta istnieje możliwość wyposażenia namiotów w dodatkowe opcje:  podpinkę higieniczną/izolacyjną, kotarę wzdłużną/poprzeczną, drzwi boczne, okna dachowe, korytarze łączące namiot z kontenerem.

W serii GTX wyróżniamy namioty o następujących powierzchniach: 19 m2, 23 m2, 27 m2, 34 m2, 37 m2 oraz 44 m2.

Namiot może zostać wyposażony w dodatkowy osprzęt typu: sprężarka elektryczna, oświetlenie, nagrzewnica, klimatyzacja, agregat prądotwórczy, dodatkowa podłoga, sprzęt kwaterunkowo-polowy bądź inne akcesoria według życzenia klienta.

Istnieje możliwość opracowania zupełnie nowych produktów bądź wprowadzenia innowacyjnych rozwiązań produkcyjnych dla już istniejących produktów.

W przypadku dodatkowych pytań bądź uzyskania pełnej specyfikacji produktów skontaktuj się z działem obsługi klienta.