Namiot techniczny MNT-wojskowy namiot techniczny oparty na konstrukcji stelażowej, zapewniający możliwość wykonywania prac obsługowo – naprawczych uzbrojenia i sprzętu wojskowego w warunkach polowych, zarówno w kraju, jak i na misjach poza granicami państwa. Namiot i jego wyposażenie gwarantują możliwość pracy w różnych strefach klimatycznych i we wszystkich porach roku, charakteryzuję się wysoką wytrzymałością na zmienne warunki atmosferyczne. Konstrukcja namiotu cechuje podatność na jej naprawę w warunkach polowych, krótkim czasem montażu i demontażu przy niewielkim nakładzie pracy. 

Materiały zastosowane do produkcji poszycia namiotu odporne są na działanie agresywnych korozyjnie czynników środowiska, środków chemicznych do dezynfekcji, odkażania, detergentów wykorzystywanych do czyszczenia, ropopochodnych produktów mps. Wszystkie czynności obsługowe namiotu, realizowane w ramach przeglądów technicznych, możliwe są do wykonania przy wykorzystaniu zestawu narzędzi będącego na jego wyposażeniu.

Namiot Techniczny

Namiot techniczny został skonstruowany w sposób umożliwiający osiągnięcie, w optymalnym okresie, gotowości do realizacji zadań.  Konstrukcja umożliwia połączenie dwóch lub więcej namiotów szeregowo i równolegle zwiększając w ten sposób powierzchnię użytkową. Namiot oraz jego wyposażenie  jest wykonane zgodnie z Polskimi Normami (PN) oraz Normą Obronną NO-06-A104 oraz posiada wymagane certyfikaty bezpieczeństwa

W przypadku dodatkowych pytań bądź uzyskania pełnej specyfikacji produktów skontaktuj się z działem obsługi klienta.

Istnieje możliwość opracowania zupełnie nowych produktów bądź wprowadzenia innowacyjnych rozwiązań dla już istniejących wyrobów.