Namiot HF 46 A jest wyrobem, który spełnia wymagania norm wojskowych i został skatalogowany wg kodu NSN 8340160069492. 

Największą zaletą namiotu HF 46 A jest jego mobilność, modułowość, łatwość obsługi, naprawa jak i możliwość demontowania czaszy od stelaża. Dzięki konstrukcji namiotu opartej na stelażu pneumatycznym, który po podłączeniu sprężarki elektrycznej rozkłada się w ciągu kilku minut, sprawdzi się idealnie jako szpital medyczny, zakwaterowanie ludzi, centra dowodzenia jak i w celu przechowywania przedmiotów. Stelaż został opracowany w taki sposób aby zapobiec przewróceniu się namiotu w przypadku wystąpienia gwałtownej zmiany temperatury, a w konsekwencji spadku ciśnienia roboczego, w połączeniu z opadami śniegu lub deszczu. Wyposażony został w drzwi wejściowe, okna, otwory umożliwiające podłączenie ogrzewania/klimatyzacji bądź poprowadzenia przewodów elektrycznych. Dzięki konstrukcji modułowej istnieje możliwość łączenia namiotów bądź zwiększania ich powierzchni poprzez dostawienie korytarza tzw. łącznika bądź namiotu przejściowego.

Powierzchnia użytkowa namiotu to 44 m2.

Na specjalne zamówienie klienta istnieje możliwość wyposażenia namiotu w dodatkowe opcje np.:

  • podpinkę higieniczną/izolacyjną,
  • kotarę wzdłużną/poprzeczną,
  • drzwi boczne,
  • okna dachowe,
  • korytarz łączącą namiot z kontenerem,
  • osłonę przyciemniającą,
  • jak i osprzęt typu: sprężarka elektryczna, oświetlenie, nagrzewnica, klimatyzacja, agregat prądotwórczy, dodatkowa podłoga, sprzęt kwaterunkowo-polowy bądź inne akcesoria według życzenia klienta.

Istnieje możliwość opracowania zupełnie nowych produktów bądź wprowadzenia innowacyjnych rozwiązań dla już istniejących wyrobów.

W przypadku dodatkowych pytań bądź uzyskania pełnej specyfikacji produktów skontaktuj się z działem obsługi klienta.