Największą zaletą namiotów serii SMART jest ich odporność, bardzo łatwa obsługa, naprawa jak i możliwość demontowania stelaża od czaszy.  Konstrukcja namiotu oparta jest na stelażu pneumatycznym, który po podłączeniu sprężarki elektrycznej rozkłada się w ciągu kilku minut.

Namioty SMART sprawdzą się idealnie jako szpitale medyczne, zakwaterowanie ludzi, centra dowodzenia, garaże jak i w celu przechowywania przedmiotów. W namiocie istnieje możliwość wypięcia całej ściany szczytowej. Stelaż został opracowany w taki sposób aby zapobiec przewróceniu się namiotu w przypadku wystąpienia gwałtownej zmiany temperatury, a w konsekwencji spadku ciśnienia roboczego, w połączeniu z opadami śniegu lub deszczu.

Namiot wykonany jest z wysokiej jakości materiałów zapewniających większy komfort termiczny przy wyższych temperaturach oraz brak charakterystycznego zapachu i “plastiku” i “gumy” powodującego dyskomfort przy dłuższym korzystaniu. Wyposażony został w drzwi wejściowe, okna, otwory umożliwiające podłączenie ogrzewania/klimatyzacji bądź poprowadzenia przewodów elektrycznych.

Dzięki konstrukcji modułowej istnieje możliwość łączenia namiotów. Na specjalne zamówienie klienta istnieje możliwość wyposażenia namiotów w dodatkowe opcje:  podpinkę higieniczną/izolacyjną, kotarę wzdłużną/poprzeczną, drzwi boczne, okna dachowe, korytarz łączącą namiot z kontenerem.

W serii SMART wyróżniamy namioty o następujących powierzchniach: 15 m2, 28 m2, 42 m2 oraz 55 m2.

Namiot może zostać wyposażony w dodatkowy osprzęt typu: sprężarka elektryczna, oświetlenie, nagrzewnica, klimatyzacja, agregat prądotwórczy, dodatkowa podłoga, sprzęt kwaterunkowo-polowy bądź inne akcesoria według życzenia klienta.

Istnieje możliwość opracowania zupełnie nowych produktów bądź wprowadzenia innowacyjnych rozwiązań produkcyjnych dla już istniejących produktów.

W przypadku dodatkowych pytań bądź uzyskania pełnej specyfikacji produktów skontaktuj się z działem obsługi klienta.