Przestronność, mobilność oraz modułowość to główne zalety hali pneumatycznej, składającej  się z trzech podstawowych elementów: modułu przedniego, tylnego oraz centralnego. Wystarczy zdecydować jaki duży obszar ma zostać pokryty, a następnie użyć wymaganej liczby części centralnych. Dzięki takiemu zastosowaniu idealnie sprawdzi się jako zaplecze garażowe, pomieszczenie naprawcze, magazyn, stołówka, siedziba dowodzenia, zakwaterowanie dużej ilości osób.

Konstrukcja namiotu oparta jest na stelażu pneumatycznym, który po podłączeniu sprężarki elektrycznej rozkłada się w krótkim okresie czasu, w związku z czym można ją z łatwością rozłożyć jak i złożyć w kilka toreb następnie przetransportować w inne miejsce do kolejnego użycia.

W modułach zewnętrznych znajdują się bramy wjazdowe oraz wejścia dla osób, opcjonalnie wejścia boczne w module centralnym.

Na specjalne zamówienie klienta istnieje możliwość wyposażenia w dodatkowe opcje np.:

  • podpinkę higieniczną/izolacyjną,
  • kotarę wzdłużną/poprzeczną,
  • drzwi boczne,
  • Obciążniki na ciecz do zakotwienia namiotu na twardej powierzchni
  • jak i osprzęt typu: sprężarka elektryczna, oświetlenie, nagrzewnica, klimatyzacja, agregat prądotwórczy, dodatkowa podłoga, sprzęt kwaterunkowo-polowy bądź inne akcesoria według życzenia klienta.

Prezentowana Wielogabarytowa Hala jest wyrobem, który spełnia wymagania norm wojskowych
i została skatalogowana wg kodu NSN
8340160069496. 

Istnieje możliwość opracowania zupełnie nowych produktów bądź wprowadzenia innowacyjnych rozwiązań dla już istniejących wyrobów.

W przypadku dodatkowych pytań bądź uzyskania pełnej specyfikacji produktów skontaktuj się z działem obsługi klienta.