NAMIOT SZYBKOROZKŁADALNY NSR

Namioty szybkorozkładalne (NSR) to nowoczesny produkt przeznaczony do całorocznej eksploatacji we wszystkich strefach klimatycznych, gdy zachodzi potrzeba szybkiego zorganizowania wydzielonej przestrzeni, osłoniętej od bezpośredniego oddziaływania czynników atmosferycznych.

Oprócz doskonałych właściwości użytkowych, niewątpliwą zaletą namiotów serii NSR jest bardzo krótki czas montażu/demontażu (12 minut). Błyskawiczny montaż
zapewnia specjalna konstrukcja zespolona z poszyciem. Dzięki takiej budowie montaż lub demontaż namiotu jest nie tylko bardzo szybki ale również niezwykle prosty.

Namiot szybkorozkładalny NSR

Parametry techniczne:
Powierzchnia całkowita namiotu: 33,00 m²
Powierzchnia użytkowa: 26,50 m2 (h=2,0m)
Wysokość zewnętrzna: 3,28 m
Szerokość zewnętrzna: 5,75 m
Długość zewnętrzna: 6,00 m
Ilość paczek transportowych: 3
Waga (stelaż z poszyciem zewnętrznym oraz ramką pozycjonującą): 157 kg
Waga (poszycie wewnętrzne z podłogą): 52 kg
Zestaw do zakotwiczenia: 12 kg

Konstrukcja namiotu:

Zarówno konstrukcja jak i poszycie wykonane jest z materiałów najwyższej jakości. Głównym elementem konstrukcyjnym są dedykowane profile aluminiowe oraz łączniki stalowe ocynkowane lub ze stali nierdzewnej.

Poszycie namiotu składa się z powłoki zewnętrznej jak i wewnętrznej wykonanej z poliestrowej tkaniny jednostronnie powleczonej PU (poliuretanem), posiadającej wysokie parametry wytrzymałościowe, wodoodporne jak i ognioodporne.

Podłoga namiotu wykonana z tkaniny PES obustronnie powleczonej PVC, wytrzymałej, odpornej na przetarcia, wodoodpornej z wykończeniem antypoślizgowym.

Namioty NSR wyposażone są w szereg adaptacji do systemowej instalacji wyposażenia, jak oświetlenie, ogrzewanie, klimatyzacja, itp. Standardowo zarówno konstrukcja jak i poszycie umożliwia łączenie namiotów w kompleksy w zależności od funkcji i przeznaczenia eksploatacyjnego.

Wyślij nam zapytanie