Miotacz gazu o pojemności 0,75 ml firmy SABRE

Miotacze gazu o pojemności 0,75 ml, amerykańskiej firmy SABRE, to obecnie najsilniejsze gazy do obezwładniania osób i zwierząt na świecie ! Rozpuszczalna w wodzie kapsaicyna alkaloidowa (OC) jest bazowym składnikiem preparatu i to właśnie ona powoduje tak skuteczne działanie. Stężenie tego składnika to aż 10%.

Ogromną zaletą jest fakt, że kapsaicyna jest naturalną substancją, pozyskiwaną z ostrych czerwonych papryk chili a co za tym idzie nie ma negatywnego wpływu na środowisko i nie powoduje stałych obrażeń po jej użyciu. Gazem powodującym wystrzał substancji drażniącej jest azot, który również jest obojętny dla środowiska.

W preparacie znajduje się ultrafioletowy barwnik znakujący, który pomaga zidentyfikować podmiot do 48 godzin po oznaczeniu. Barwnik UV jest wykrywalny na skórze i ubraniach. Preparat jest niepalny a każdy z pojemników jest stabilizowany i utrzymuje ciśnienie robocze na poziomie 140 PSI.

Specyfikacja:

5 – LETNI OKRES PRZYDATNOŚCI

CERTYFIKAT SPEŁNIAJĄCY NORMY ASTM E3187-19/E3215-19

SABRE jest jedyną marką posiadającą produkty certyfikowane przez SEI spełniające normy ASTM’s E3215-19a, standardowych czynności do przyznawania Certyfikatów Mniej Letalnych Urządzeń Aerozolowych używanych przez Służby Bezpieczeństwa Publicznego. Ten certyfikat jest dowodem na jakość i oddanie SABRE w celu zapewnienia najlepszych i najbezpieczniejszych miotaczy gazu.

SABRE PODBIŁO SKANDYNAWIĘ

Spray OC marki SABRE został wybrany na wyłączność dla służb w Danii, Finlandii, Norwegii i Szwecji, ponieważ był jednym z trzech na osiem testowanych marek, który przeszedł pomyślnie testy w Szwedzkim Laboratorium Narodowym przeprowadzonych na rzecz Skandynawskich Służb Sił Policyjnych.

CERTYFIKAT ISO 9001:2015

Najlepszym dowodem na potwierdzenie jakości naszych produktów jest uzyskany w 2015 roku certyfikat ISO. Tylko nieustanna kontrola nad procesem produkcji, daje najskuteczniejszy produkt!

Płyn do plecakowych miotaczy gazów i polewaczek policyjnych o stężeniu 10 % i 60 % kapsaicyny. W naszej ofercie pojawiła się również linia produktów o większej pojemności 1 l – 20 l, do wykorzystania w plecakowych miotaczach gazów, które są bardzo przydatne np. podczas działań prewencyjnych dla Policji oraz polewaczek (cystern) w przypadku poskramiania tłumów i większych grup osób.

Dostępne opcje produktów marki SABRE oraz ich stężenia.

Preparat MC Poziom OC
SABRE Red 1,33 % III 10 %
SABRE Advanced 0,33 % III 2,5 % OC i 1,5 % CS gaz łzawiący
SABRE 5.0 0,67 % II 5%
SABRE CS Nd. II 1,5 % CS gaz łzawiący
SABRE Defense 0,33% I 10 %

Wyślij nam zapytanie