Namioty pneumatyczne Comfy

Pneumatyczny namiot ratowniczy dedykowany do wszelkiego typu działań ratowniczych w terenie. Namiot może być pompowany za pomocą butli ze sprężonym powietrzem, sprężarki elektrycznej, bądź pompki ręcznej. Niewielkie rozmiary po spakowaniu oraz niska waga to bez wątpienia charakterystyczna cecha linii COMFY.

Namioty pneumatyczne GTX

GTX czerwony

Namioty ratownicze Serii GTX PL dzięki konstrukcji opartej na stelażu pneumatycznym są gotowe do użycia w ciągu kilku minut. Sprawdzają się idealnie podczas akcji ratowniczych, w wielu miejscach na wypadek potrzeby natychmiastowego zaplecza, zakwaterowania ludzi jak i do przechowywania obiektów.

Namioty szybkorozkładalne NSR

Namioty szybkorozkładalne (NSR) to nowoczesny produkt przeznaczony do całorocznej eksploatacji we wszystkich strefach klimatycznych, gdy zachodzi potrzeba szybkiego zorganizowania wydzielonej przestrzeni, osłoniętej od bezpośredniego oddziaływania czynników atmosferycznych.

Łącznik namiotów

Łącznik namiotów GTX dzięki konstrukcji opartej na stelażu pneumatycznym jest gotowy do użycia w ciągu kilku minut. Sprawdza się idealnie jako namiot przejściowy dla pozostałych namiotów mający swoje zastosowanie jako bazy medyczne, dowodzenia oraz wojskowe. Łącznik może być pompowany za pomocą butli ze sprężonym powietrzem, sprężarki elektrycznej bądź pompki ręcznej.

Wyślij nam zapytanie